Samsøe & Samsøe

Ditte mantel in wolblend met pied-de-poule dessin

229,-229

KleurLichtroze

MaatOns model is 178 cm en draagt maat S, deze maat valt normaal.

  • XS
  • S
  • M
  • L
Specificaties
Gratis retourneren
Bekijk meer van:

Maatadvies

SAMSØE & SAMSØE

Deze maattabel helpt je met het vinden van de juiste maat voor dit merk. De maten zijn gebaseerd op bepaalde lichaamsafmetingen in cm. Komen jouw lichaamsmaten uit bij verschillende kledingmaten, ga dan uit van de afmeting van het gebied dat voor het gewenste kledingstuk het belangrijkste is, of van de grootste maat.

Dameskleding

MaatXSSMLXL
Borst8185899397
Taille6468727680
Heupen919599103107
Schouder breedte36.53839.54142.5
Arm lengte60.56161.56262.5
Binnen zoom8182838485

Bezoek onze Belgische
Webshop

Ben jij in België? Bezoek dan onze Belgische webshop en geniet van:

Ga naar debijenkorf.be
of blijf op debijenkorf.nl

Gratis levering & retour
naar Duitsland

Shop nu