Samsøe & Samsøe

Marilyn bralette van kant

35,-35

KleurZwart

MaatDeze maat valt normaal

  • S
  • M
  • L
  • XS
Specificaties
Gratis retourneren
Bekijk meer van:

Winkels & Openingstijden

Bezorgen en retourneren

Winkelmand

Verlanglijst

Wachtwoord vergeten

Weet u uw wachtwoord niet meer? Vul hieronder uw e-mailadres in. We sturen u binnen enkele minuten een e-mail waarmee een nieuw wachtwoord kan worden aangemaakt.

Bedankt, u ontvangt binnen enkele minuten een e-mail daarin een persoonlijke link waarmee een nieuw wachtwoord aangemaakt kan worden.

terug naar inloggen

Nieuwe klant

Geniet van exclusieve privileges en voordelen. Meld u aan als Privilege Member en geniet van gepersonaliseerde communicatie en vele andere privileges, zoals gratis verzending, aantrekkelijke acties en online stylingadvies.

Maatadvies

SAMSØE & SAMSØE

Deze maattabel helpt je met het vinden van de juiste maat voor dit merk. De maten zijn gebaseerd op bepaalde lichaamsafmetingen in cm. Komen jouw lichaamsmaten uit bij verschillende kledingmaten, ga dan uit van de afmeting van het gebied dat voor het gewenste kledingstuk het belangrijkste is, of van de grootste maat.

Dameskleding

MaatXSSMLXL
Borst8185899397
Taille6468727680
Heupen919599103107
Schouder breedte36.53839.54142.5
Arm lengte60.56161.56262.5
Binnen zoom8182838485

Bezoek onze Belgische
Webshop

Ben jij in België? Bezoek dan onze Belgische webshop en geniet van:

Ga naar debijenkorf.be
of blijf op debijenkorf.nl

Verstuur nu je pakket
naar Duitsland

Ben jij in Duitsland? Laat nu je pakket in Duitsland leveren en geniet van:

Pas nu je bezorgadres aan
of blijf op debijenkorf.nl