Topauteurs signeren bij Feest der Letteren

6 April 2017

Introductie de Bijenkorf Leest

Topauteurs signeren bij Feest der Letteren in de Bijenkorf

Op zaterdag 8 april organiseert de Bijenkorf het jaarlijkse Feest der Letteren, een traditie sinds 1949. Klanten kunnen twintig topauteurs ontmoeten, hun boek laten signeren en/of interviews bijwonen. Ook presenteren Frank Lammers, Eva Posthuma de Boer en Wouter Planteijdt hun hilarische Pulp en Fictie quiz. Allemaal ingrediënten om literatuur tot leven te laten komen.

Aan deze editie van Feest der Letteren werken onder andere mee: Herman Koch die het Boekenweekgeschenk ‘Makkelijk leven’ schreef, Kees van Beijnum, Kluun, Connie Palmen en Lydia Rood die allemaal recent een nieuw boek publiceerden. Het evenement vindt plaats vanaf 14.30 uur op de boekenafdeling op de 4e etage van de Bijenkorf Amsterdam.

Ook introduceert de Bijenkorf ter promotie van het boek, ‘de Bijenkorf Leest’. Een wekelijkse video waarin bekende Nederlanders zoals Marian Mudder, Victor Mids en Kim van Kooten een citaat voorlezen uit een onlangs verschenen boek en zij lichten hun keuze toe. Deze video’s zijn te volgen op de Bijenkorf Facebook en YouTube kanaal.

De volgende negentien auteurs zijn aanwezig bij Feest der Letteren:

  • Griet op de Beeck
  • Kees van Beijnum
  • Mano Bouzamour
  • Ilja Gort
  • A.F.Th. van der Heijden
  • Kluun
  • Herman Koch
  • Kim van Kooten
  • Thomas Olde Heuvelt
  • Connie Palmen
  • Lidewijde Paris
  • Jannie Regnerus
  • Lydia Rood
  • Marcel van Roosmalen
  • Thomas Rosenboom
  • Mirjam Rotenstreich
  • Rosita Steenbeek
  • Bert Wagendorp
  • Tommy Wieringa

Programma

Interviews door Frénk van der Linden

Afdeling Boeken, 4e etage, vanaf 14.30 uur.

  • 14.30 - 14.55 uur: Mano Bouzamour en Griet Op de Beeck
  • 15.00 - 15.15 uur: Connie Palmen
  • 15.15 - 15.30 uur: Tommy Wieringa
  • 15.30 - 15.45 uur: Lidewijde Paris
  • 15.45 - 16.00 uur: Kees van Beijnum
  • 16.00 - 16.15 uur: Thomas Olde Heuvelt & Herman Koch
  • 16.15 - 16.30 uur: A.F.Th. van der Heijden & Mirjam Rotenstreich
  • 16.30 - 17.00 uur: Mano Bouzamour en Thomas Acda
  • 17.30 - 18.00 uur: Bert Wagendorp en Wilma de Rek

Het interview met Mano Bouzamour en Griet Op de Beeck is van 14.30 - 14.55 uur live te volgen via de Bijenkorf Facebook.

Pulp of Fictie quiz met Eva Posthuma de Boer, Frank Lammers en Wouter Planteijdt

Afdeling Boeken, 4e etage, van 16.30 - 17.00 uur en van 17.30 - 18.00 uur.

Hilarische boekenquiz met bezoekers en auteurs, die moeten raden of de voorgelezen boekfragmenten pulp of fictie zijn, met het pseudoniemenspel en een live gezongen lied bestaande uit boektitels. Raad en zing met ons mee.

Lezing door Lidewijde Paris

Workshop 'Hoe lees ik Verboden vruchten'

Afdeling Boeken, 4e etage, van 17.00 – 17.30 uur.

Feest der Letteren vindt plaats op zaterdag 8 april, vanaf 14.30 uur op de afdeling Boeken (4e etage) in de Bijenkorf Amsterdam.