Byredo

Rose Of No Man's Land Body Mist

75,-

Maat100 ml

Vul hieronder je gegevens in en ontvang een e-mail zodra het artikel weer online op voorraad is.
Productbeschrijving

Topnoten: Etherische olie van Roze peper, bloemblaadjes van Turkse roos
Hartnoten: Frambozenbloesem, Turkse roos (absoluut)
Basisnoten: Amber, Papyrus

Rose of No Man’s Land Body Mist biedt een verfrissende en verkwikkende nieuwe manier om de kenmerkende geur te dragen. De formule bevat aloë vera en hult de huid zachtjes in geur, terwijl de natuurlijke hydratatie behouden blijft. Deze lichte mist is ontworpen met een pompje dat een wolkeffect creëert en kan royaal op de huid worden aangebracht, waardoor een onzichtbaar sluiertje van geur achterblijft. Gebruik het op zichzelf, combineer het met de Eau de Parfum, Absolu de Parfum of de hand- en lichaamsproducten, of breng het gedurende de dag opnieuw aan voor een verfrissend effect. Als eerbetoon aan de kracht, gratie en het medeleven van degenen die anderen helpen onder de moeilijkste omstandigheden, opent de Body Mist met heldere roze peper en Turkse rozenblaadjes, die overgaan in een hart van Damascena-roos, frambozenbloesem en Turkse roos-absoluut, met een langdurige basis van amber en papyrus.

Gebruikstips:
Houd de flacon enkele centimeters van het lichaam af en verstuif royaal over de hele huid.

Samenstelling en specificaties
SamenstellingInhoud:100 mlType parfum:ParfumUnisex geur:Dit is een unisex geur en kan door iedereen gedragen wordenVerpakking:Spray
SpecificatiesArtikel:611609038526100
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER/EAU), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, LINALOOL, GERANYL ACETATE, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, POGOSTEMON CABLIN OIL, ROSE FLOWER OIL/EXTRACT, PINENE, ISOEUGENYL ACETATE, ROSE KETONES, BETA-CARYOPHYLLENE, LIMONENE, HEXADECANOLACTONE, CITRONELLOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE.
Shop de items