SALE. Tot 50% korting.

Bekijk het aanbod

D.S. & Durga

Coriander Pocket Perfume - travel size

65,-

Maat10 ml

Online nog enkele items beschikbaar

Productbeschrijving

Topnoten: koriander uit Rusland, peper, jeneverbessennaalden
Hartnoten: wierook, iris, roos
Basisnoten: musk, cederhout, amber

Coriander Pocket Perfume van D.S. & DURGA opent als een kruidige explosie: groene peper, korianderzaad, cubeb en frisse bladeren. Een geur als een koele wind over de heuvels boven Odessa, aards, kruidig en met een zilte echo van vrijheid.

Gebruikstips:
- Breng parfum aan op plekken waar je je hartslag goed voelt zoals je pols en in de hals. Je kunt het parfum eventueel nevelen over de kleding, zo blijft de geur ook langer aanwezig. Bij eau de parfum, extrait de parfum en parfum wordt de geur alleen op de huid gedragen, omdat oliën huid nodig hebben om geur vast te houden. Cologne en Eau de toilette kunnen op kleding geneveld worden.
- Let op: als het parfum een sterke kleurconcentratie heeft, nevel deze dan niet op lichte kleding.

Samenstelling en specificaties
SamenstellingGeurtype:KruidigInhoud:10 mlType mini geuren:Mini Eau de ParfumType parfum:Unisex geuren, Eau de ParfumUnisex geur:Dit is een unisex geur en kan door iedereen gedragen wordenVerpakking:Spray
SpecificatiesArtikel:043709003526010
Ingrediënten
Fragrance (parfum), Prunus Amygdalus Dulcis (sweet Almond) Oil, Linalool, Citral, Citronellol, Eugenol, Evernia Prunastri( Oakmoss) Extract, Farnesol, Geraniol, Limonene

D.S. & Durga

Coriander Pocket Perfume - travel size

65,-

Online nog enkele items beschikbaar