Beveiligingsincident bij partner.

Bekijk veelgestelde vragen

Dolce & Gabbana

Tancredi rode wijn 1,5 liter in geschenkverpakking

94,95

Maat1500 ml

Vul hieronder je gegevens in en ontvang een e-mail zodra het artikel weer online op voorraad is.

Langere levertijd

Het leveren van je bestelling kan langer duren dan je van ons gewend bent. Bekijk de winkelvoorraad.
Productbeschrijving

Tancredi is het resultaat van een unieke samenwerking tussen Dolce&Gabbana en Donnafugata, waarin passie voor Sicilië, vakmanschap en oog voor detail samenkomen. Deze karaktervolle rode wijn – een blend van Cabernet Sauvignon, Nero d’Avola en Tannat – belichaamt zowel Siciliaanse traditie als moderne elegantie. Afkomstig uit het heuvelachtige zuidwesten van Sicilië, rijpt Tancredi 14 maanden op eikenhout en meer dan 22 maanden op fles, wat bijdraagt aan zijn diepgang en verfijning.

De wijn is intens robijnrood van kleur en opent met aroma’s van pruimen en bosbessen, aangevuld met kruidige tonen van drop, vanille en tabak. In de mond is hij rijk, met fluweelzachte tannines en een lange, persistente afdronk. Tancredi refereert aan de romanpersonage uit Il Gattopardo, symbool van de Siciliaanse aristocratie in verandering: een mix van geschiedenis en vernieuwing, krachtig weerspiegeld in het opvallende ontwerp van het etiket.

Smaak: robuust, kruidig en elegant.

Samenstelling en specificaties
SamenstellingAlcoholpercentage:13,5% vol.Bewaaradvies:Koel en donker bewaren, idealiter tussen 7-10°CDruif:Cabernet Sauvignon, Nero d'Avola, Tannat e.a.Inhoud:1500mlLet op:geen 18, geen alcoholSporen info:Bevat sulfietenTemperatuur:Serveren tussen 12-16°CVoedingswaarden:Energie: 79 kcal, Koolhydraten: 0,3 g, waarvan suikers: 0,3 g, Eiwitten: 0 g, Vetten: 0 g, Zout: 0 g
SpecificatiesContactgegevens van de marktverantwoordelijke:Donnafugata, Via Sebastiano Lipari 18, 91025 Marsala, Sicilië, ItaliëHerkomst:ItaliëArtikel:978309000100000