Met cadeau

Maison Margiela

Replica Ideal One Eau de Parfum

180,04

Maat100 ml

Online nog 3 beschikbaar

Jouw cadeau: REPLICA - By The Fireplace 7 ml

Ontvang een gratis Maison Margiela Replica travel size van By the fireplaceplace bij aankoop van een Maison Margiela parfum.

Zit het cadeau niet in de winkelmand, dan is deze helaas vergeven.

Productbeschrijving

Topnoten: Elemi Essentie, Sinaasappel Essentie, Calabrische Bergamot
Hartnoten: Oranjebloesem Akkoord, Lavendel
Basisnoten: Oud Akkoord, Guaiakhout Essentie, Styrax, Muskus

De fantasie van een magnetische intimiteit tussen jou en een droompartner, gevangen in een vleselijke en sensuele huidgeur.

Ideal One vertelt de fantasie van een magnetische intimiteit tussen jou en een droompartner, die is bedacht als de perfecte match, gevangen in een sensuele huidgeur. Elk van de REPLICA FANTASIES geuren is gevormd rond een surrealistisch ingrediënt, geboren uit de verbeelding van Parfumeurs. Meesterparfumeur Christophe Raynaud heeft deze fantasie gebotteld en deze nieuwe geur gecreëerd rond een uniek Skin Fusion Akkoord. Stel je voor dat je je essentie voelt verweven in een uniek, huid-op-huid, bedwelmend moment. Zo intens dat de grenzen tussen jou en je ideale match beginnen te vervagen, om één te worden. Met dit krachtige spoor droom je ervan de permanente afdruk van je Ideal One dicht bij je huid te dragen.

- Maison Margiela : Iconisch Frans merk, "Replica" verbreedt geschiedenis van mode naar parfum.
 -Ideal One : Geur die de magnetische intimiteit van een droompartner vangt.
- Parfumnoten : Moderne FOUGÈRE, door Christophe Raynaud, met heldere en diepe noten.
- Flacon : Gradiënt zwart design, zwaar glas, eerbetoon aan Maison Margiela codes.
- Toepassing : Op schone huid, hartslagpunten; niet wrijven om de geur te behouden.

Maison Margiela is een Frans modehuis, opgericht in Parijs in 1988 door de Belgische ontwerper Martin Margiela. Zowel masculien als feminien, vaak de twee geslachten versmeltend, hanteert het Huis een cerebrale benadering om de silhouetten van heren- en dameskleding te deconstrueren, te heruitvinden en te herdefiniëren. Maison Margiela draagt de officiële 'Haute Couture' appellatie van de Fédération Française de la Haute Couture voor haar collectie getiteld 'Artisanal', gecreëerd door de Britse couturier John Galliano, voormalig creatief directeur van het Huis van 2014 tot 2024. In 1994 creëerde Maison Margiela 'Replica', een collectie kleding en accessoires geïnspireerd op kledingstukken verzameld van over de hele wereld en gekozen vanwege de universaliteit en tijdloosheid van hun stijl en geschiedenis. Elk kledingstuk wordt identiek gereproduceerd en is voorzien van een blanco wit label dat de herkomst, periode en stijlbeschrijving aangeeft. Geïnspireerd door deze iconische collectie, vangen de 'Replica' geuren sinds 2012 herinneringen die we allemaal delen. Elke geur roept onmiddellijk beelden, indrukken en positieve emoties op die resoneren met het collectieve onderbewustzijn, evenals met onze eigen persoonlijke geschiedenis.

De nieuwe REPLICA FANTASIES flacon is nu gehuld in een weelderige, geleidelijk overlopende zwarte lak. Deze rijke tint roept de schemering op, symbolisch voor hoe de REPLICA FANTASIES geuren u een wereld van dromen en fantasieën binnenleiden. Vervaardigd uit verzwaard glas, is de flacon bij de hals verzegeld met een diepzwarte koord. Elke flacon is versierd met het iconische label met het merklogo, als een unieke verbinding en eerbetoon aan de originele Maison Margiela modegamma, in een nieuw glanzend, getextureerd zilveren ontwerp. De verschuivende irisatie roept op hoe de nacht een transformerende doorgang naar dromen creëert.

Gebruikstips:
- Omdat een vochtige huid de geur beter absorbeert: breng de geur direct na het douchen of baden aan en voordat u zich aankleedt.
- Breng de geur aan op uw hartslagpunten voor een verleidelijker effect en een sterkere verspreiding. Verstuif de geur vanaf ten minste 15-20 centimeter van het toepassingsgebied.
- Voor een meer verspreid effect, verstuif de geur in de lucht en loop erdoorheen. Wacht tot de geur op uw huid is opgedroogd voordat u eraan ruikt. Door de huid te wrijven na het verstuiven van de parfum, zal de binding worden verbroken en de geur worden veranderd.
Samenstelling en specificaties
SamenstellingGeurtype:Kruidig, FrisInhoud:100 mlType parfum:Eau de Parfum, Unisex geurenUnisex geur:Dit is een unisex geur en kan door iedereen gedragen wordenVerpakking:Fles
SpecificatiesContactgegevens van de marktverantwoordelijke:14 Rue Royale 75008 Paris France [email protected]Artikel:118009001526100
Ingrediënten
1278585 03: ALCOHOL • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER / EAU • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • LIMONENE • LINALOOL • METHYL ANTHRANILATE • CITRAL • ISOEUGENOL • CI 15510 / ORANGE 4 • CI 14700 / RED 4 • CI 60730 / EXT. VIOLET 2 (F.I.L. N70052330/1). .

Maison Margiela

Replica Ideal One Eau de Parfum

180,04

Online nog 3 beschikbaar