Heaven Mayhem
Clove oorstekers
Clove oorstekers
Baby Knot oorstekers
Oval Pearl oorstekers verguld
Love life bedelarmband
Baby Knot oorstekers
Oorstekers met parel verguld
Armband set van 3
Oorringen met parel verguld
Kariana oorstekers SKJ1199040
Schakelarmband DX1577040
Sofie oorhangers SKJ1812040
Set van ketting en oorknopjes JF03765040
Metamorph armband DX1633040
Essential Waves armband SKJ1793040
Schakelarmband met logo DX1592040
Ketting DX1578040
Schakelarmband JF04562040
Oval D Logo ring DX1665040
Elin ketting met kristal SKJ1053040
Oorringen met parel verguld
Ketting met hanger
Elin armband met zirkonia SKJ0834040
Bangle SKJ1878040
Schakelarmband met logo DX1550040
Ketting DX1635931
Ketting JF04909040
Enkele oorring DX1637040
Sadie bangle met glassteen JF04420040
Candy ketting met bedels
Metamorph armband DX1634931
Oorringen SKJ1869040
Ketting met kristal JF04427040
Dream Chaser armband met hangers
Oval D Logo enkele oorring DX1642040
Armband JF04910040
Kariana bangle SKJ1124040
Clammie oorstekers
Ketting DX1626040
Schakelketting met logo DX1549040
Ketting JUBN06468JWRHT-U
Oorknopjes met glassteen
Armband DX1714040
Ellis armband JF04980040
Sofie Sea Glass oorknopjes SKJ1893040
D Logo ketting DX1672040
Schakelketting met logo DX1446040
Ketting met glassteen JF02856998
Armband met glassteen JF02854998