Sale. Tot 50% korting. Het mooiste voor minder.
Bekijk het aanbod
Jouw cadeau: Marie-Stella-Maris Summer bag
Bij aankoop vanaf €75,- aan Marie-Stella-Maris producten, ontvang je een Summer Bag cadeau. Zolang de voorraad strekt.Een handige navulverpakking om je lege, maar nog steeds goed uitziende flessen eenvoudig bij te vullen. De refill is niet alleen fijn voor de portemonnee, maar ook praktisch, want navullen betekent minder verpakkingsmateriaal en dus minder afval.
Omdat onze producten met specifieke ingrediënten worden gemaakt, zijn ze niet zo blij met een onhygiënische omgeving. Daarom adviseren wij om de lege zeepfles op een schoon oppervlak bij te vullen. Wanneer de navulverpakking leeg is, gooi deze dan bij het plastic afval.
Gebruikstips:
- Draai de pomp van je zeepfles en leg deze op een schone ondergrond.
- Draai de dop van de navulverpakking af.
- Houd de navulling recht boven de fles en knijp de inhoud erin. Vul tot ongeveer 3 cm onder de rand, zodat de pomp er nog in past.
- Draai de pomp weer op de fles en geniet van je zeep!