Sale. Tot 50% korting. Het mooiste voor minder.

Bekijk het aanbod

Moncler

Moncler Grenoble

Fex jack met ceintuur

1460,-730,-
50%

KleurCamel
Maat
Ons model is 177 cm en draagt maat S, deze maat valt Normaal.

Productbeschrijving

Het Franse label Moncler is in 1952 opgericht in het Monestier-de-Clermont gebergte in Frankrijk. Het merk is bekend om zijn jassen met ganzendons die oorspronkelijk werden gedragen door arbeiders die in extreme weersomstandigheden moesten werken. Het merk is gespecialiseerd in stijlvolle wintermode en maakt de collectie compleet met luxe accessoires en schoenen.

Samenstelling en specificaties
Materiaal en OnderhoudDroogvoorschrift:Liggend drogenMateriaal:81% polyamide / 19% elastaanPatroon:EffenSeizoen jassen:ZomerjassenStretch:Mid-weight materiaal zonder stretchStrijkvoorschrift:Warm strijken (max. 110º)Voering:Volledig gevoerdVulling:Geen vullingWasvoorschrift:Maximaal op 30º, fijn programma
SpecificatiesBinnenzak:Eén binnenzakBuitenzak:Twee buitenzakkenFunctionaliteit:Ademend, Waterafstotend, WindbestendigHalslijn:CapuchonKenmerken capuchon:Niet afneembaarMouwlengte:Lange mouwType buitenzak:RitssluitingType sluiting:RitssluitingArtikel:919805006325001
Pasvorm
Deze maat valt:NormaalFit:Getailleerd silhouetModel en Maat:Ons model is 177 cm en draagt maat S, deze maat valt Normaal.
Shop de items

Moncler

Moncler Grenoble

Fex jack met ceintuur

1460,-730,-
50%