Sale. Tot 50% korting. Het mooiste voor minder.
Bekijk het aanbod
Jouw cadeau: Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
Een gratis deluxe sample van de SKIN PERFECTING 2% BHA Liquid Exfoliant cadeau bij besteding van minimaal €30,- aan Paula’s Choice producten. Zolang voorraad strekt.
Maak je klaar om te scoren met onze limited‑edition Starting Line‑Up Kit – een trio van high‑performance essentials in samenwerking met het FIFA Wereldkampioenschap 2026™. Trap af met onze iconische 2 % BHA, volg met peptide‑powered hydratatie en scoor een egale & beschermde huid met SPF 50.
•Onze wereldwijde bestseller, de 2 % BHA Liquid Exfoliant, is een klinisch bewezen leave‑on exfoliant die poriën ontstopt, opgehoopte dode huidcellen verwijdert en onzuiverheden zichtbaar vermindert voor een egale, stralende huid.
•De Pro-Collagen Peptide Plumping Moisturizer is een lichte gel-crème die de huid intens hydrateert en zichtbaar plumpt. De formule helpt de elasticiteit te verbeteren en ondersteunt een stevigere huid.
•De ultra-lichte Youth Extending Moisturizer SPF 50 biedt dagelijkse breedspectrum zonbescherming met een satin-matte finisch die helpt beschermen teven uv-schade en vroegtijdige huidveroudering.
Gebruikstips:
SKIN PERFECTING 2% BHA Liquid Exfoliant:
- Aanbrengen op een gereinigde huid.
- Gebruik je exfoliant om de dag en houd de reactie van je huid in de gaten, verhoog het gebruik daarna naar tweemaal daags.
- Voor overdag geldt, eindig altijd met een moisturizer met SPF 30 of hoger. Voor 's avonds: breng na je exfoliant de rest van je routine aan.
Hoe breng je het aan?
- Schud 1-2x in je handen of op een wattenschijfje en breng aan op gezicht en hals. Spoel niet af. Mocht je een salicylzuur-allergie hebben, raadpleeg dan je arts voor de producten die je gebruikt die salicylzuur bevatten.
Pro-Collagen Peptide Plumping Moisturizer:
- Breng 1-2 pompjes aan op gezicht en hals. Voor overdag geldt: gebruik daarna een moisturizer met SPF 30 of hoger. Laat even intrekken voordat je make-up aanbrengt.
RESIST Youth-Extending Daily Hydrating Fluid SPF 50:
- Gebruik als laatste stap in je huidverzorgingsroutine in de ochtend. Breng deze royaal aan, het liefst 15 minuten voordat je de zon in gaat. Als je het niet royaal aanbrengt, moet je het om de twee uur opnieuw aanbrengen nadat je huid is blootgesteld aan direct zonlicht.