Fossil
Set van ketting en oorknopjes JF03765040
Set van ketting en oorknopjes JF03765040
Schakelarmband JF04562040
Ellis oorringen JA7234040
Ketting JF04909040
Sadie bangle met glassteen JF04420040
Armband van zilver met parelmoer JFS00519040
Ellis armband JF04980040
Ketting met kristal JF04427040
Armband JF04910040
Armband met glassteen JF02854998
Ketting met glassteen JF02856998
Ellis ketting JF04978040
Sadie ketting JF04927040
Heritage armband JA7244040
Oorknopjes met glassteen
Sutton set van ketting en oorstekers JF04935SET
Fossil Oorknopjes van sterling zilver met parelmoer JFS00518040
Sutton armband JA7323710
Sadie armband JF04929040
Sterling armband van zilver JFS00633040
Harlow ketting JF04992998
Bangle met zirkonia JF04863040
Armband van zilver met zirkonia JFS00452040
Ketting van zilver met zirkonia JFS00453040
Heritage schakelarmband JA7273040
Sterling ketting van zilver JFS00632040
Sterling oorstekers van zilver JFS00634040
Oorstekers JF04911040

SPOTLIGHT ON
Laat je inspireren door de sieradentrends voor herfst/winter 2026
Bekijk de trends