Anna + Nina
Initial muse hanger R verguld
Initial muse hanger R verguld
Initial muse hanger L verguld
Janis ketting met hanger
Premium armband MKJ8578710
Agnethe Pearl armband SKJ5027710
Moderne Stak ring verguld SKJ5026710
Agnethe Pearl ketting verguld SKJ5024710
Premium oorringen MKJ8603040
Premium oorringen verguld MKJ8480710
Premium ketting MKJ835600040
Double Oval oorstekers verguld
Oorstekers verguld
Knotted Linka armband verguld
Kensington Quilt oorstekers met kristal
Bangle met kristal
Emerald Dome ring met kristal
Tennis ketting met zirkonia
Una ketting met kristal
Chroma armband met kristal
Matrix ring met kristal 58
Matrix bangle met kristal
Imber ring verguld 52
Mesmera ring verguld 50
2026 Capsule ketting met kristal
Idyllia bedeltje met kristal
Idyllia armband verguld
Dextera oorringen verguld
Symbolica ketting met zirkonia
SS25 Capsule ketting met kristal
Matrix armband met kristal M
Chroma bangle verguld M
Gema ring set van 3 52
Ketting met hanger en kristal
Square Pearl Stud oorstekers
Molten Heart oorringen verguld
Ketting met logo
Tabi oorstekers verguld
Ribbed oorstekers verguld
Initial muse hanger S verguld
Initial muse hanger D verguld
Premium oorstekers verguld MKJ8677710
Premium oorknopjes MKJ8661040
Ellis armband veguld JA7344710
Sutton armband JA7325710
Premium armband verguld MKJ8631931