Fossil
Ring JF04834710
Ring JF04834710
Sutton ring JF04924710
Oorringen JUBE06439JWYGT-U
Oorstekers JUBE06423JWYGOGT-U
Oorstekers JUBE06423JWYGGNT-U
Oorstekers JUBE06395JWYGT-U
Ketting met hanger JUBN06393JWYGT-U
Ketting JUBN06382JWYGT-U
Armband JUBB06350JWYGPKS
Oorstekers JUBE06289JWYGT-U
Armband JUBB06064JWYGS
Armband JUBB06042JWYGS
Oorknopjes JUBE06132JWYGT-U
Oorringen JUBE05383JWYGWHT-U
Armband met kristal JUBB05469JWYGS
Armband met kristal JUBN05056JWYGT-U
Enkele oorring met hanger JUME05006JWYGT-U
Merrit ketting met parelmoer JF05029791
Harlow ketting JF04961710
Jewelry ketting met hanger JF04864710
Heritage schakelarmband JF04349998
Elin armband met steen SKJ0851791
Armband JUBB06422JWYGOGS
Bangle met kristal JUBB06401JWYGS
Oorstekers JUBE06391JWYGT-U
Armband JUBB06388JWYGS
Oorringen JUBE06387JWYGT-U
Armband JUBB06358JWYGS
Ketting JUBN06347JWYGPKT-U
Oorringen JUBE06342JWYGT-U
Armband JUBB06288JWYGS
Armband JUBB06274JWYGS
Oorringen JUBE06271JWYGT-U
Armband JUBB06246JWYGS
Oorstekers JUBE06065JWYGT-U
Oorringen JUBE06204JWYGT-U
Armband JUBB06194JWYGS
Oorstekers JUBE06011JWYGT-U
Oorstekers JUBE06173JWYGT-U
Moderne Glits ketting met zirkonia SKJ1923791
Merrit armband JF05030710
Merrit ketting met parelmoer JF05026710
Sutton ketting met zirkonia JF05021710
Ellis ketting met zirkonia JF05017998
Ellis bangle zirkonia JF05015791
Merrit oorhangers JF04938791
Oorknopjes met kristal JF04422710
Steel enkele oorring met logo DX1419931