Essentiel Antwerp
Oversized oorstekers
Fashion Deals: Tot 30% korting
Bekijk het aanbodOversized oorstekers
Bedelarmband met parelmoer JF01739791
Oorhangers met parelmoer JF01737791
Kariana oorhangers tweekleurig SKJ1213998
Motifs armband van messing en halfedelsteen JA6945791
Merrit ketting JF04936791
Merrit armband JF04937791
Oorstekers met parelmoer JF02906791

Bekijk de selectie
Armband met parelmoer JF02905791
Elin oorhangers tweekleurig SKJ1212998
Ketting met hanger JF03021791
Oorringen SKJ1873791
Ketting met hanger met parel JF01740791
Ring met glassteen JF03460791
Agnethe ketting SKJ1745791
Elin armband met steen SKJ0851791
Merrit oorhangers JF04938791
Sadie bangle met glassteen JF04394791
Schakelarmband JF02965791
Summer Twist oorstekers verguld
Ellis bangle zirkonia JF05015791
Moderne Glits ketting met zirkonia SKJ1923791
Merrit armband met parelmoer JF05033791
Merrit ketting met parelmoer JF05029791

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends