Camps & Camps
Double Hoops oorstekers verguld
Double Hoops oorstekers verguld
Clove oorstekers
Bold Medium oorringen MO145
Thin Diamond ketting MO560
Baby Knot oorstekers
2 set heart bangle
Oorringen met hanger verguld
Oorringen met hanger
Classic Small oorringen MO583
Alora ketting MB1930
Kariana bangle SKJ1216710
Thin Diamond armband MO562
Gratitude armband
Thin Snake armband MO572
Thin Snake ketting MO577
Ring JF04834710
Baby Knot oorstekers
Mother of Pearl Heart oorringen verguld
Arden ring JF04785710
Bold Large oorringen MO146
Plain Daring Small oorstekers MB0189
Sutton ring JF04896710
Love life bedelarmband
Medium Dots oorringen verguld
Armband set van 3
Ellis ring JF04876998
Jewelry ring met kristal JF04686710
Oorstekers met parel SKJ1881710
Wavy Bolded Drop oorringen MB0171
Agnethe Pearl oorstekers SKJ1827710
White Pearl Droplet oorringen verguld
Heritage armband JF04759710
Jewelry oorstekers JF04868710
Ring met glassteen JF03752710
Armband SKJ1880710
Bedelarmband met parelmoer JF01739791
Oorhangers SKJ1883710
Ellis oorringen JF05003710
Sofie Sea Glass armband SKJ1896710
Shiny Medium oorringen MO586
Belle Medium oorknopjes MB0830
Ketting SKJ1879710
Prize oorstekers met kristal
Oorhangers met parelmoer JF01737791
Sutton ketting JF04970710
Raquel ketting JF04954710
Heritage oorhangers JF04587710
Raquel ring JF04952710

SPOTLIGHT ON
Laat je inspireren door de sieradentrends voor herfst/winter 2026
Bekijk de trends