Fossil
Ring JF04834710
Ring JF04834710
Arden ring JF04785710
Sutton ring JF04896710
Jewelry ring met kristal JF04686710
Ellis ring JF04876998
Ring met glassteen JF03752710
Sadie ring JF04835710
Harlow ring verguld JF04807998
Raquel ring JF04952710
Heritage ring JF04782710
Ring met logo DX1629040
Oval D Logo ring DX1665040
Metamorph ring DX1632001
Open Heart ring
Jewelry ring JF04592998
Sutton ring met steen JF03874710
Ellis ring JF04791710
Wavy Petite ring MB0133
Sutton ring JF04924710
Ellis ring JF04981710
Ellis ring JF05001710
Twisted ring
Verstelbare ring
Ring JF04773710
Sutton ringen JF04974710
Ring met glassteen JF03460791
D Logo ring DX1688040
Ring DX1619040
Moderne Stak ring SKJ1906710
Jewelry ring met malachiet JF04860710
Bold ring MO224
Ring DX1638040
D Logo ring DX1693040
Oval ring DDX1715040
Treasure ring met zirkonia MO214

SPOTLIGHT ON
Laat je inspireren door de sieradentrends voor herfst/winter 2026
Bekijk de trends