Casa Jewelry
Oorstekers van zilver
Fashion Deals: Tot 30% korting
Bekijk het aanbodOorstekers van zilver
Padova ketting van zilver
Noblesse S ketting van zilver
Wire ring van zilver 52
Gemma ring van zilver met zirkonia 58
Xoxo ring van zilver 58
Rondjes oorknopjes van zilver
Saskia oorstekers van zilver

Fashion deals
Bekijk het aanbod
Witgouden collier, 0.09 ct diamant, Starlight
Witgouden ring, 0.96 ct maansteen, Little Drops
Witgouden hanger M, Alphabet
Witgouden hanger A, Alphabet
Witgouden oorsieraden, 0.45 ct diamant, Enchanted
Witgouden solitair oorstekers, 0.16 ct diamant, Groeibriljant
Witgouden solitair groeibriljant ring, 0.34 ct. 0.34 ct diamant Groeibriljant
Witgouden solitair groeibriljant oorstekers, 0.22 ct. 0.22 ct diamant Groeibriljant
Witgouden hanger J, 0.04 ct diamant, Alphabet
Geelgouden hanger I, 0.05 ct diamant, Alphabet
Molten Heart oorringen
Katja Twist Diamond oorringen van zilver
Gemstone hanger van zilver
Oorstekers JUBE06470JWRHT-U
Oorringen JUBE06431JWRHT-U
Oorringen JUBE06429JWRHT-U
Oorringen JUBE06425JWRHT-U
Oorringen JUBE06271JWRHT-U
Oorringen JUBE06020JWRHT-U
Diesel Font ketting DX1735040
Diesel Font ketting DX1734040
Diesel Font armband DX1732040
Diesel Font enkele oorring DX1730040
Oval enkele oorring DDX1718040
Sterling ketting van zilver JFS00632040
Sterling oorstekers van zilver JFS00634040
Steel enkele oorring met logo DX1418931
Oorstekers JUME06075JWSTT-U
Oorstekers verguld 78113ZY
Ketting met zirkonia 34133ZY
Oorringen van zilver 78053ZI
Bangle 23095SI
Armband 23092ZI
Oorhangers 78061PW
Bangle 2889ZI

SPOTLIGHT ON
Laat je inspireren door de sieradentrends voor herfst/winter 2026
Bekijk de trends