Casa Jewelry
Jada schakelarmband van zilver
Jada schakelarmband van zilver
Paperclip armband van zilver
Witgouden ring, 1.05 ct diamant, Caviar
Witgouden oorsieraden, 0.45 ct diamant, Enchanted
Witgouden ring 0.24 ct diamant Like a star
Geelgouden hanger I, 0.05 ct diamant, Alphabet
Dome Medium oorstekers
Barbara parelketting XS
Anita Oval horloge SKW3198
Premium armband MKJ8650040
Diesel Font ketting DX1734040
Ketting DX1727040
Premium oorstekers MKJ8606040
Bangle met zirkonia JF04863040
Enkele oorring DX1345040
Kristal Madelief oorstekers met kristal
Oorringen van zilver 78091PW
Ketting met hanger 34134ZY
Armband van zilver 23107ZI
Oorringen van zilver 78053ZI
Ketting 34126SI
Hanger van zilver 6849GG
Ketting met hanger 34106ZY
Armband 23088YP
Bangle van zilver 23072ZI
Closed Forever armband van zilver 2926ZI
Norah horloge TH1782907
Dextera oorringen met kristal
Mesmera oorstekers met kristal
Chroma ketting met kristal
Idyllia ring met kristal 58
Matrix set van ketting en oorknopjes met kristal
Meteora bangle met kristal M
Mila S oorstekers van zilver
Porcu Drop oorstekers van zilver
Drop S Satin oorknopjes van zilver
Drop bangle van zilver
Witgouden ring 0.19 ct diamant Like a star
Witgouden solitair groeibriljant hanger, 0.20 ct. 0.20 ct diamant Groeibriljant
Candy sleutelhanger met logo
Markgong Bow Oversized oorstekers
Telefoonhoes voor iPhone 14
Witgouden oorsieraden Timeless Treasures
Witgouden anker collier Timeless Treasures (40cm)
Witgouden solitair groeibriljant ring, 0.02 ct. 0.02 ct diamant Groeibriljant

SPOTLIGHT ON
Laat je inspireren door de sieradentrends voor herfst/winter 2026
Bekijk de trends