Diamond Point
Witgouden ring Marigold
Draag je het liefst iedere dag zilveren sieraden? Bij de Bijenkorf kun je terecht voor een brede en veelzijdige collectie met zilveren sieraden. Van zilveren oorbellen en ringen tot aan zilveren armbanden en kettingen. Mix en match je sieraden en maak je outfit compleet!
Witgouden ring Marigold
Witgouden oorsieraden, 0.65 ct diamant, Enchanted
Witgouden solitair groeibriljant oorstekers, 0.28 ct. 0.28 ct diamant Groeibriljant
Katja Twist Diamond oorringen van zilver
Barbara parelketting XS
Barbara XS ketting van zilver
Multi Chain Nathalie schakelarmband van zilver
Premium armband met oorbellen set van 2 MKJ8713SET

Bekijk de adventskalender
Sutton ketting met zirkonia JF05036998
Premium armband MKJ8682040
Oval D ketting DX1716040
Premium armband van zilver MKC1842040
Premium oorstekers MKJ8606040
D Logo ketting DX1662040
Premium ketting van zilver MKC1811040
Premium armband MKJ8577040
Sadie armband JF04929040
Premium ketting van zilver MKC1822040
Ketting JF04909040
Ketting van zilver met zirkonia JFS00453040
Oorknopjes met glassteen
Marquise Kristal Drop oorhangers verilverd
Armband van zilver 23023SI
Ring van zilver 12268ZI
Ring verguld met zirkonia 1923ZY
Chroma ketting met kristal
Matrix ketting met zirkonia
SS25 Capsule oorclips met kristal
Matrix broches met kristal
Matrix oorstekers met kristal
Matrix set van ketting en oorknopjes met kristal
Matrix oorringen met kristal
Jada schakelarmband van zilver
Witgouden oorsieraden Timeless Treasures
Circle diamanten oorring van zilver
Witgouden ring, 0.87 ct diamant, Perfect Match
Witgouden ring 0.27 ct diamant Wedding
Nurul XS ring van zilver
Ellen XS ring van zilver
Esther Small schakelarmband van zilver
Witgouden collier Rivièra
Witgouden ring, 0.32 ct diamant, Enchanted
Nurul Mini armband van zilver
Barbara Kompas hanger van zilver

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends