Buddha to Buddha
Ellen oorringen van zilver
Draag je het liefst iedere dag zilveren sieraden? Bij de Bijenkorf kun je terecht voor een brede en veelzijdige collectie met zilveren sieraden. Van zilveren oorbellen en ringen tot aan zilveren armbanden en kettingen. Mix en match je sieraden en maak je outfit compleet!
Ellen oorringen van zilver
Premium oorringen verguld MKJ8655710
Armband DX1714040
D Logo ketting DX1672040
Sadie ketting JF04927040
Sutton set van ketting en oorstekers JF04935SET
Elin oorhangers SKJ1057040
Tripple Round Open Charms oorstekers van zilver

Bekijk de adventskalender
Ketting van zilver 34131ZI
Oorringen van zilver 7977ZI
Mesmera oorstekers met kristal
Matrix oorstekers met kristal
Constella armband met kristal M
Matrix ketting met kristal
Oorstekers van zilver
Lucy diamanten ketting van zilver
Witgouden solitair groeibriljant hanger, 0.03 ct. 0.03 ct diamant Groeibriljant
Witgouden ring, 0.17 ct diamant, Enchanted
Witgouden ring, 0.50 ct diamant, Perfect Match
Witgouden ring 0.28 ct diamant Enchanted
Witgouden hanger, 0.22 ct diamant, Petite Romance
Ben ring van zilver
Chain Mini armband van zilver
Ellis oorringen JA7234040
Rows bangle met kristal
Endless Knot enkele oorknopje van zilver
Sparkle Hug oorringen van zilver
Nathalie enkele oorring van zilver
Nathalie XS armband van zilver
Premium ketting MKJ8659040
Premium ketting MKJ8654040
Ellis ketting JF04978040
Premium armband MKJ8615040
Oorringen SKJ1869040
Metamorph schakelketting DX1582040
Premium armband met zirkonia MKC1715CZ040
Kristal Druppel oorstekers met kristal
Oorringen van zilver 78099ZI
Sublima oorringen met kristal
Matrix armband met zirkonia M
Dextera oorringen met kristal
Millenia ketting met hanger
Esther XS schakelarmband van zilver
Little Flower ketting van zilver
De aurelia armband met kristal

WHAT'S COOKING IN FASHION?
Maak je feestelijke look compleet met stralende accessoires: van kleurrijke edelstenen tot dierlijke details
Ontdek de trends