Skagen
Ketting SKJ1879710
Ketting SKJ1879710
Prize oorstekers met kristal
Oorhangers met parelmoer JF01737791
Sutton ketting JF04970710
Set van ketting en oorknopjes JF03765040
Raquel ketting JF04954710
Heritage oorhangers JF04587710
Raquel ring JF04952710
Sofie oorhangers SKJ1812040
Soleil oorringen MB1719
Sadie ring JF04835710
Infinity armband verguld
Essential Waves armband SKJ1793040
Kariana oorhangers tweekleurig
Dream Chaser ketting
Moderne bangle SKJ1877710
Open hearts oorstekers met imitatieparels
Harlow ring verguld JF04807998
Kariana oorhangers tweekleurig SKJ1213998
Ellis armband JF04895710
Ring met logo DX1629040
Ellis ketting JF04894710
Metamorph armband DX1633040
Jewelry oorringen JF04638710
Heritage ring JF04782710
Ketting DX1578040
Schakelarmband JF04562040
Elin armband met zirkonia SKJ0834040
Motifs armband van messing en halfedelsteen JA6945791
Ketting SKJ1882710
Elin ketting met kristal SKJ1053040
Sutton ketting JF04976710
Belle ketting met hanger verguld
Metamorph ring DX1632001
Sofie Sea ketting SKJ1884710
Medium Ovale Matte oorringen verguld
Heart of Steel oorringen verguld
Wavy Bolded Small oorringen MB0169
Oval D Logo ring DX1665040
Jewelry ring JF04592998
Sutton bangle met steen JF03872710
Lenora oorhangers verguld
Oorringen SKJ1868710
Big Bauble oorringen verguld
Belle oorringen met hanger MB0831
Jewelry ketting met hanger JF04857710
Oorringen met parel verguld

SPOTLIGHT ON
Laat je inspireren door de sieradentrends voor herfst/winter 2026
Bekijk de trends